Kariera

Twoje miejsce w IT

Kariera

Rozwiń swoją karierę
wśród pasjonatów IT

Rozwiń swoje skrzydła w naszej firmie, gdzie tworzymy inspirujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu i wymianie wiedzy z najlepszymi specjalistami w branży.

Nasze korzyści

Co oznacza praca w CSL

Praca w CSL oznacza bycie częścią społeczności, która ceni sobie rozwój, wzajemne zaufanie i szacunek. CSL to także przestrzeń, narzędzia i zasoby, żeby realizować własne ambicje. Brzmi dobrze? Zobacz co jeszcze oferujemy!

Topowe technologie

Umożliwiamy pracę z najnowszymi technologiami, otwierając drzwi do eksplorowania nowych możliwości i rozwijania się w dynamicznym świecie technologicznym.

Elastyczny grafik

Pracując u nas, możesz dopasować harmonogram pracy do indywidualnych potrzeb, umożliwiając osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Różne ścieżki kariery

Praca w CSL to możliwość wyboru spośród różnorodnych ścieżek kariery, które pozwalają rozwijać się w różnych obszarach IT, od programowania, przez projektowanie interfejsów użytkownika, aż po zarządzanie projektami, czy analizę danych. 

Tworzenie marki osobistej

Pracując z nami zyskujesz szansę na rozwinięcie własnej marki osobistej, dzięki  angażowaniu się w różnorodne projekty i zdobywaniu cennego doświadczenia, które wzbogaci Twoją karierę zawodową. 

Zgrany zespół

Rozpoczynając współpracę stajesz się częścią zgranego zespołu, gdzie współpraca, wsparcie i harmonijna atmosfera tworzą solidne fundamenty do osiągania wspólnych celów i rozwijania się jako profesjonalista w obszarze technologii informatycznych.

Lekcje angielskiego

Rozwijanie umiejętności technicznych to nie wszystko, stawiamy również na doskonalenie swoich umiejętności językowych poprzez regularne lekcje angielskiego, które pomagają przy współpracy z międzynarodowymi zespołami.

Nasz proces

Etapy rekrutacyjne

Rozmowa techniczna

Na wstępie zaprosimy Cię na rozmowe. Chcemy poznać Cię bliżej, porozmawiać o Twoim doświadczeniu, planach na rozwój, oraz zainteresowaniach.

Zadanie

Na tym etapie otrzymasz od nas zadanie, które pozwoli nam lepiej poznać Twoje zdolności w praktyce. Będziemy w stałym kontakcie i w razie wątpliwości możesz nas zapytać o co chcesz!

Oferta / Umowa

Teraz musimy załatwić tylko najważniejsze kwestie administracyjne. Proponujemy Ci warunki dostosowane do Twoich potrzeb. Dwa podpisy i możemy zaczynać!

Onboarding

Każdy kandydat otrzymuje feedback dlaczego został lub nie został wybrany do współpracy. Nowi pracownicy rozpoczynają pierwszy dzień od onboardingu. Witamy na pokładzie!

Frontend Developer

Stacjonarnie / Hybrydowo
6.000 - 7.500 PLN + VAT (B2B)

Więcej informacji

Junior Java Developer

Stacjonarnie / Hybrydowo
6.000 - 7.500 PLN + VAT (B2B)

Więcej informacji

Project Manager

Stacjonarnie / Hybrydowo
6.000 - 7.500 PLN + VAT (B2B)

Więcej informacji

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko - upewnij się, żeby sprawdzać tę stronę na bieżąco!